Navigace: Město
Nahoru
Aktuální zpravodajství
Městský úřad Česká Lípa, Odbor dopravy a občanskosprávních agend informuje o k úplné uzavírce provozu na místních komunikacích v ulicích Dubická a Mánesova v obci Česká Lípa z důvodu rekonstrukce železničních mostů.
20.06.2016
Především kvůli turistům a návštěvníkům rozšiřuje město Česká Lípa o letních prázdninách víkendový provoz Městského informačního centra na náměstí T. G. M., jehož služby uvítají i Českolipané. Od července až do konce srpna bude otevřeno i v neděli a o svátcích. Prodloužena je i běžná sobotní provozní doba, která končí až v 17 hodin.
30.06.2016

Až do konce týdne, do neděle 3. července, bude z technických důvodů omezený provoz veřejného osvětlení v ulici Liberecká v České Lípě.  V plném provozu bude od pondělí 4. července, až bude v místech odstaveného starého osvětlení v provozu nové, které tu v souvislosti s úpravou elektrického vedení a stožárů instaluje město.

30.06.2016
Upozorňujeme občany na letní úpravu úředních hodin na českolipském městském úřadě, které jsou v době od 1. července do 31. srpna 2016 následující:
29.06.2016
U příležitosti nadcházejícího Dne památky obětí komunismu (27. června) si také Česká Lípa připomněla osudy lidí, které bývalý režim ve vykonstruovaných soudních procesech poslal na šibenici. Tradiční veřejné shromáždění k uctění památky JUDr. Milady Horákové a generála Heliodora Píky uspořádalo ve čtvrtek 23. června město Česká Lípa ve spolupráci s pobočkou Konfederace politických vězňů č. 8 Česká Lípa a Vlastivědným spolkem Českolipska u památníků, které tyto dvě osobnosti připomínají v České Lípě.
24.06.2016
Hluk z provizorní mostní konstrukce trápil obyvatele žijící v blízkosti opravovaného mostu na silnici I/9 v České Lípě. Radnice jim dala za pravdu a k protihlukovým opatřením vyzvala zhotovitele stavby.
21.06.2016
Sochu Karla IV., Jana Ámose Komenského, Marie Terezie a další můžete spatřit na letošní Regionální přehlídce výtvarných prací, kterou až do středy 22. června pořádá Základní, praktická a mateřská škola v Moskevské ulici v České Lípě. Všechny exponáty a velké papírové instalace vytvořili zdejší žáci na téma - Česká historie očima dětí. Jak se jim to povedlo, si přišla prohlédnout také českolipská místostarostka Alena Šafránková a nešetřila slovy uznání.
20.06.2016
Vytvářet u veřejnosti nové, dobré jméno Městské policie v České Lípě bude od dnešního dne Bc. Eva Vlastníková. Na pozici civilního zaměstnance kromě toho povede i běžnou agendu provedených zákroků a zajišťovaných činností.
20.06.2016
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11  »  Poslední


Vyhledávání

Zasílání novinek

Uživatel

  

Patička (Konec obsahové části)

Nahoru
Oficiální internetové stránky města Česká Lípa