Navigace: Město
Nahoru
Aktuální zpravodajství

Levnější fakturu za vodné a stočné za rok 2015 budou mít lidé z Okřešic. Částka jim bude snížena o průměrnou denní spotřebu za dobu tří dnů podle typu uzavřené smlouvy se společností Severočeské vodovody a kanalizace. K tomuto sníženy ceny přistoupila vodárenská společnost po opravě havárie vodovodu na konci letošního června.

16.07.2015

Občané České Lípy se na radnici v poslední době obracejí kvůli podomním prodejcům, kteří se vydávají za pracovníky energetických či jiných firem. Upozorňujeme občany, že tržní řád města tento druh prodeje od roku 2014 zakazuje.

14.07.2015

Bez hůlky a v dobré náladě se ve čtvrtek 9. července 2015 dostavil na českolipskou radnici pan Antonín Střelba, nejstarší obyvatel České Lípy. V červenci oslavil neuvěřitelné 102. narozeniny. Jeho skutečný věk by mu však hádal málokdo. Místostarostka Alena Šafránková předala panu Střelbovi květinu, přání a velký dárkový koš.

13.07.2015
Červencové hodiny pro veřejnost

Z důvodu čerpvání dovolené starostky a místostarosty města bude občanům v rámci červencových Hodin pro veřejnost dne 13. července od 16 do 18 hodin k dispozici pouze místostarostka Alena Šafránková. Tu lidé najdou v kanceláři místostarosty Ranince v druhém patře budovy radnice č.p.2. Sekretariát i kanceláře starostky a místostarostky jsou kvůli malování zavřené.

08.07.2015

První blok prázdninového promítání na nádvoří hradu Lipý startuje ve středu 8. července českým legendárním filmem Limonádový Joe aneb Koňská opera. V prvním bloku představení pak diváci mohou zajít na drama Zmizení nebo komedii Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Začátek promítání bude po setmění, okolo půl desáté večer.

08.07.2015
UPOZORNĚNÍ - volná pracovní místa

Dovolujeme si upozornit občany na volné pracovní místo v organizaci Sport Česká Lípa, ve které hledají nového manažera organizace. Podmínky výběrového řízení najdete ZDE. Další výběrová řízení pak vypisuje přímo město Česká Lípa. Seznam volných pozic a podmínky výbněrového řízení najdete ZDE.

07.07.2015

Cenné vědomosti a zkušenosti nasbírají studenti ze Střední lesnické školy a Střední odborné školy sociální v Šluknově v českolipských ulicích. Škola má totiž zájem uzavřít s městem Česká Lípa smlouvu o odborné praxi svých studentů, kterou by vykonávali u Městské policie Česká Lípa. První z nich by mohli povinnou praxi v České Lípě absolvovat už letos v říjnu.

07.07.2015

Upozorňujeme občany, že v sobotu 18. července bud od 8 hodiny ráno po celý den uzavřeno náměstí T. G. Masaryka. Vpuštěni na náměstí budou jen svatebčané a také vozidla televize Prima. Ta totiž na našem náměstí bude žive vysílat svoje hlavní večerní zprávy v rámci road akce "Prima jede za vámi".

03.07.2015
První  «  12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22  »  Poslední


Vyhledávání

Zasílání novinek

Uživatel

  

Patička (Konec obsahové části)

Nahoru
Oficiální internetové stránky města Česká Lípa